Ansatte

Organisasjon Høst 2022

Hvem

Kontaktinfo

Henvendelser

Resepsjon

Tlf: 66905858

info@askertennis.no

Matchi – banebooking

Alle timer skal bastilles via Matchi. 

Medlemskap

Proshop

Hall og fasiliteter

Nettsider

Kiosk

Tennisskolen

tennis@askertennis.no

Daniel Tomter er ansvarlig for all tennisskole aktivitet

Faktura og betaling

faktura@askertennis.no

 

Privattimer

tennis@askertennis.no

Send en henvendelse eller ta direkte kontakt med trener.

Det er kun Daniel trenere du ser under som er godkjent for privattimer.   

Marthe Mia Klavenes

Daglig leder

Mobil: 92 65 40 50
E-post: marthemia@askertennis.no

Kjell Hustad

Trener

Mobil: 91 37 42 85
E-post: kjell.hustad@kht.no

Født 1943. Kjell Hustad ble medlem i klubben allerede i 1988 og har vært aktiv i AIR (Askers Idrettsråd). Kjell Hustad begynte som trener 2003 i Asker TK og er ansvarlig for følgende tilbud som vi har i klubben: Reidar treffet (www.askertennis.no/aktiviteter/formiddagstennis), Aktiv på dagtid, Idrettsglede og for 60+ (www.askertennis.no/idrettsglede) . Dersom du har spørsmål om dette, kan du kontakte Kjell direkte eller klubbens daglig leder (Markus Berg). Kjell har NTF Trener 2 utdannelse og har gått flere kurs for trening av personer med nedsatt funksjonsevne.

Pris: 1 person 600 kr + baneleie. Deretter 100 kr extra/person (4 st koster alltså 900 kr + baneleie).

Erik Rochette

Trener

Mobil: 93 04 24 35
E-post: erikr3@gmail.com

Født 1973. Har vunnet turneringer i Norge, Sverige, Danmark, Frankrike, England og Marokko. Utdannet som lærer (høyskole utdannelse) og har jobbet på Wang toppidrett i 8 år og deretter som profesjonell musiker. Erik har deretter jobbet som trener i 3 år på Oslo TK.

ITF Trener 1, ITF Trener 2

Pris: 1 person 600 kr + baneleie. 

Deretter 100 kr extra/person 

(4 stk koster altså 900 kr + baneleie).

2- Daniel Tomter

Sporslig leder og trener

Mobil: 92266726
E-post: daniel@askertennis.no

Ansvarlig for all tennis aktivitet og alle trenere på ATK.

Tennisskole og turneringer

Alle henvendelser for tennisskole og aktiviteter:

E-post: tennis@askertennis.no

Alexander Bogstad

Hovedtrener konkurransegruppen

Mobil: 90417553
E-post: alexander@askertennis.no

Matias Corvino

Trener

Mobil: 48628745
E-post: matias@askertennis.no